Relacja z III Choinki Świątecznej 29/12/2016r.

 

III  CHOINKA ŚWIĄTECZNA DLA DZIECI

ZORGANIZOWANA PRZEZ GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W DOMANICACH

I PLACÓWKĘ WSPARCIA DZIENNEGO „PROMYK” W DOMANICACH Z FILIĄ W OLSZYCU SZLACHECKIM

29.12.2016 roku

 

W dniu 29 grudnia 2016 roku pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Domanicach oraz Placówki Wsparcia Dziennego „Promyk” w Domanicach z filią w Olszycu Szlacheckim zorganizowali spotkanie świąteczne dla dzieci z terenu naszej Gminy. Spotkanie zorganizowane było dla wszystkich chętnych dzieci z terenu Gminy Domanice, które w terminie rekrutacji zapisały się na listę obecności oraz dla uczestników Placówki Wsparcia Dziennego w Domanicach i w Olszycu Szlacheckim. W imprezie wzięło udział 120 dzieci.

Dzieci, rodziców oraz opiekunów uroczyście powitały Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Domanicach Marlena Paczek i Kierownik Placówki Wsparcia dziennego „Promyk” w Domanicach z filią w Olszycu Szlacheckim Mariola Pisarzak.

Spotkanie rozpoczęło się występem uczestników Koła Teatralnego funkcjonującego przy Placówce Wsparcia Dziennego „Promyk” – uczniów Gimnazjum w Domanicach-Kolonii, które przedstawiły inscenizację bajki pt. „Dziewczynka z zapałkami”. Następnie odbyła się zabawa taneczna z udziałem animatora zabaw.

Dzieci w trakcie zabawy choinkowej chętnie uczestniczyły w wielu konkursach przygotowanych specjalnie dla nich.Za uczestnictwo w nich przewidziane były nagrody.

Kulminacyjnym punktem wspólnej zabawy było przybycie Świętego Mikołaja, który wręczył prezenty przygotowane przez pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Placówki Wsparcia dziennego „Promyk” .

Rodzice i opiekunowie mogli doglądać swoich pociech przy kawie.

***

Za pomoc w zorganizowaniu zabawy dzieciom dziękujemy Panu Dyrektorowi Gimnazjum w Domanicach-Kolonii oraz sponsorom za ufundowanie części prezentów dzieciom.

Za pomoc w przygotowaniu zabawy choinkowej jeszcze raz serdecznie dziękujemy !

Do zobaczenia za rok ?

 

Marlena Paczek

Mariola Pisarzak

 

***

GALERIA ZDJĘĆ